Mgr. Jakub Cvik

Mgr. Jakub Cvik

TRÉNER

Jakub Cvik sa narodil v Bratislave v roku1980. Od 5-tich rokov hral ľadový hokej, čo sa stalo jeho životnou športovou vášňou. Počas základnej a strednej školy hral za Slovan, neskôr za Ružinov (vtedajšiu BEZ). Na Fakulte telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského si najprv vybral smer učiteľstvo – telesnú výchovu a geografiu, ale v treťom ročníku prešiel na odbor trénerstvo so špecializáciou na ľadový hokej. Už počas vysokej školy trénoval mládež Ružinova a Slovana Bratislava. Taktiež sa venoval hokejovej mládeži v HC Petržalka, neskôr aj Vienna Capitals – juniors (Rakúsko).

V roku 2005 mu zmenilo pohľad na svet štúdium u Dušana Benického vo Vancouveri. Jakub sa riadi filozofiou, že za každým športovým výkonom, alebo zlyhaním je vnútorné nastavenie človeka, čiže naša hlava.

Po ukončení vysokej školy sa na krátko stal personalistom, ale pri športe sa pohyboval neustále. V roku 2009 ho vzal pod svoje krídla dnes už nebohý primár MUDr. Vladimír Lupták zo Sport Clinic, kde začal pracovať. Tu načerpal neoceniteľné skúsenosti, za ktoré vďačí určite aj Viktorovi Fábikovi a Nine Koleničovej.

V tomto období sa mu v hlave začal rodiť projekt funkčného priestoru na cvičenie. Chcel ľudí učiť správne pohybové vzory, aby sa aj po zraneniach alebo operáciách mohli bez následkov a bolesti vrátiť do k športu či bežného života. A tak vznikol dnešný CvikFit.

Jakubovou srdcovou záležitosťou je stále hokej a hokejbal. V oboch dosiahol nespočetne veľa úspechov na klubovej ako aj reprezentačnej úrovni. Ďalej je to určite lyžovanie, turistika a vlastne každý druh športu. Veď naše telo je stvorené pre pohyb

Mgr. Beata Sciranková

Mgr. Beata Sciranková

TRÉNER

Mgr. Beáta Sciranková – narodila sa v Leviciach v roku 1992. Odmalička sa venovala rôznym druhom tanca, v ktorom získala viacero ocenení. Po ukončení štúdia na 8-ročnom gymnáziu si vybrala cestu na Fakultu telesnej výchovy a športu, kde vyštudovala odbor telesná výchova – geografia. 

Počas štúdia pracovala na Katedre telesnej výchovy na Filozofickej fakulte UK ako inštruktorka aerobiku. Po štúdiu pracovala v rôznych oblastiach, vždy blízko športu – učiteľka telesnej výchovy na ZŠ a SŠ, inštruktorka aquafitness, SM systém, trénerka pohybovej prípravy, plávania a lyžovania pre deti. Vo voľnom čase pôsobí ako rozhodca v Slovenskom zväze zápasenia.

Do kolektívu CvikFit sa pridala v roku 2020.

Jej najväčšou srdcovkou je tanec a zdravý životný štýl.

 

Mgr. Miroslav Holocsi

Mgr. Miroslav Holocsi

TRÉNER

Miroslav Holocsi sa narodil v Bratislave v roku 1988. Už od strednej školy na Ostredkoch sa naplno venoval športu, najmä atletike. V nej sa stal juniorským reprezentantom Slovenska v kategórii skok do diaľky a v roku 2006 aj juniorským majstrom Slovenska.

Ďalej pokračoval v štúdiu na Fakulte telesnej výchovy a športu na UK v Bratislave. Po skončení vysokej školy učil na základnej a strednej škole, kde naberal prvé pracovne skúsenosti.

V letných mesiacoch organizoval rôzne detské športové tábory a bežecké kempy pre dospelých. Pre doplnenie trénerskej praxe viedol aj bootcampy – skupiny.

V roku 2018 sa pripojil tímu CvikFit. Jeho najväčšou záľubou je atletika, ale našiel sa aj v hokejabale, či turistike.