+421 918 992 636 jakub.cvik@outlook.com

Konečne si môžeme zacvičiť spolu, naživo, nie online! Stačia Ti len veci na cvičenie a chuť sa hýbať. Naši špičkoví tréneri chápu neistote začiatočníkov a správne motivujú skúsenejších športovcov. U nás je miesto pre každého.

Nie sme klasická činkáreň, ale príjemné fitko a panuje u nás rodinná atmosféra. Dostatočne veľký funkčný priestor je zárukou toho, že si vzájomne nešliapeme na päty.

Tešíme sa na Teba

TABATA

Pri tomto cvičení zhoria tvoje tukové vankúše na popol. 😊 Tabata je predchodca HIIT tréningu. Začíname kvalitnou rozcvičkou a potom to rozbalíme naplno – 20 sekúnd makáš a 10 sekúnd oddychuješ.

Tabata je veľmi efektívna metóda intervalového cvičenia, pri ktorom získaš skvelú kondíciu. Cvičíš s pomôckami alebo bez nich, to záleží na tebe a na odbornom oku trénera. Náš tím profesionálov sa postará o kvalitný tréning a na záver ťa okrem dobrého pocitu, čaká krátky strečing.

Cena: 7 eur (čerstvá citronáda ako darček)

Dodržujeme všetky aktuálne pandemické opatrenia

STREČING

Dopraj si hodinu relaxačného strečingu pri príjemnej hudbe a vôni kvalitných esenciálnych olejov. Ponaťahuješ sa od hlavy až po päty.Strečing je dôležitý pri každom športe, či už ho robíš intenzívne alebo rekreačne. Regeneruje svaly, nervovú sústavu, prispieva k správnemu držaniu tela, lepšej ohybnosti a znižuje riziko úrazov. U nás sa natiahneš pod dozorom skúseného trénera.

Cena: 7 eur (čerstvá citronáda ako darček)

Dodržujeme všetky aktuálne pandemické opatrenia

SILOVÝ KRUHOVÝ TRÉNING

Ani pri tomto cvičení sa u nás nudiť nebudeš. Cielene zapracuješ na spevnení postavy, zlepší sa ti držanie tela a objavíš aj svaly, o ktorých si ani netušil/netušila. Tréning sme vypracovali na princípoch DNS. Ďalšie benefit sú spevnenie a zvyšená ochrana chrbtice, zlepšenie rovnováhy a stability, budovanie sily 😊.

Cena: 7 eur (čerstvá citronáda ako darček)

Dodržujeme všetky aktuálne pandemické opatrenia

JÓGA

Už čoskoro v ponuke.

S ČÍM VÁM VIEME POMÔ

Diagnostika pohybového aparátu

Kompenzačné cvičenia

Odstraňovanie disbalancií a asymetrií

Silový tréning

Atletický tréning

Redukcia hmotnosti

Nutričné poradenstvo

Individuálny stravovací plán

Cvičenia po artroskopii kolena

Cvičenia po artroskopii ramena

Cvičenia po artroskopii členku

Cvičenia po operácii kolena - LCA, BTB, a QTPB

Cvičenia po operácii ramena bankhart a latarjet

Cvičenia proti bolesti chrbta

Cvičenia po úrazoch a zlomeninách